O NAS | Medicus – przychodnia na miarę XXI wieku

O NAS

KIM JESTEŚMY

NZOZ Medicus jest przychodnią specjalistyczną. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Usługi świadczymy bezpłatnie w ramach umowy z NFZ. Istnieje również możliwość korzystania z naszych usług odpłatnie.

Właścicielem NZOZ – u jest Spółka Cywilna „Medicus”której udziałowcami są:

Anna Strączyńska – specjalista chorób wewnętrznych, specjalista w zakresie reumatologii, balneoklimatologii i medycyny fizykalnej. Posiada również krajowe i międzynarodowe certyfikaty w zakresie diagnostyki i leczenia osteoporozy.

Marek Strączyński – specjalista chorób wewnętrznych, specjalista w zakresie kardiologii.

Terminy wizyt można umawiać osobiście lub telefonicznie.

o_nas_galeria

DLACZEGO WYBRAĆ MEDICUS

NASZE PORADNIE

W ramach naszej działalności oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów w dziedzinie kardiologii, reumatologii, rehabilitacji oraz medycyny pracy dla osób dorosłych.

Oferujemy również konsultacje dla dzieci w poradni Wad Postawy.

BADANIA DIAGNOSTYCZNE

Diagnostyka jest podstawą współczesnej medycyny i to dzięki niej mamy możliwość wczesnego rozpoznania choroby lub prawidłowego postawienia diagnozy. Naszym Pacjentom oferujemy szerokie spektrum specjalistycznych badań diagnostycznych, które wykonują na miejscu pracownie: ultrasonograficzna, rentgenowska – densytometryczna, pracownia badań holterowskich, testów wysiłkowych oraz EKG. Badania diagnostyczne wykonywane są na wysokiej jakości sprzęcie.

NASZ CEL

Głównym celem naszej przychodni jest udzielanie świadczeń zdrowotnych dla dzieci i dorosłych służących zachowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia. Staramy się by atmosfera w przychodni była przyjazna i miła. Nasza Przychodnia to nie tylko zgrany zespół świetnych lekarzy, profesjonalnego personelu medycznego i administracyjnego, to również ciepłe, przyjazne miejsce, gdzie poczujesz się dobrze, bezpiecznie i pewnie. Otoczymy Cię pełną, troskliwą opieką medyczną, zapewnimy komfortowe wykonanie badań diagnostycznych za pomocą nowoczesnego sprzętu, a każdy Twój problem potraktujemy poważnie.
Szukasz dobrego lekarza? Zapraszamy! Dla nas najważniejsze jest Twoje zdrowie.
Zapraszamy do korzystania z usług medycznych NZOZ Medicus

DOJAZD DO NAS

Dojazd pod sam budynek przychodni autobusami linii 35, 39, 104.

Mapa dojazdu

PORADNIA KARDIOLOGICZNA

Zapraszamy do poradni kardiologicznej. Wykonujemy szereg badań takich jak test wysiłkowy, EKG, echo serca, badanie EKG metodą Holtera oraz holter ciśnieniowy. Posiadamy siedmiu specjalistów dostępnych od poniedziałku do piątku. Porady są wykonywane w ramach kontraktu z NFZ lub odpłatnie na życzenie pacjenta.

-Dowiedz się więcej

PORADNIA REUMATOLOGICZNA

Poradnia reumatologiczna zajmujemy się pacjentami ze schorzeniami narządów ruchu. Zajmujemy się również chorobami tkanki łącznej oraz chorobami zwyrodnieniowymi stawów. Procesy leczenia dobierane są indywidualnie do potrzeb pacjenta.

-Dowiedz się więcej

PORADNIA LECZENIA OSTEOPOROZY

Poradnia leczenia osteoporozy, dla wszystkich pacjentów zagrożonych wystąpieniem osteoporozy jest bardzo istotne ponieważ ubytki masy kostnej związane z rozwojem choroby przez długi okres mogą być niezauważalne dla chorego.

-Dowiedz się więcej

FIZJOTERAPIA

Fizjoterapia nasza przychodnia posiada nowoczesny sprzęt, wykwalifikowany personel oraz przyjemne warunki zabiegów. Zapraszamy do sprawdzenia.

-Dowiedz się więcej

PORADNIA REHABILITACYJNA

Poradnia posiada wyspecjalizowanych lekarzy oraz rehabilitantów. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządów ruchu mających podłoże ortopedyczne, reumatologiczne oraz neurologiczne. Posiadamy najnowocześniejsze sprzęty rehabilitacyjne oraz sale ćwiczeniowe profesjonalnie wyposażone.

-Dowiedz się więcej

PORADNIA WAD POSTAWY

Poradnia wad postawy zajmujemy się wadami kręgosłupa. Wadami takimi są zmiany w wyprostowanej, swobodnej pozycji ciała, która różni się od prawidłowego ukształtowania kręgosłupa. Zapraszamy do sprawdzenia prawidłowej postawy ciała.

-Dowiedz się więcej

DENSYTOMETRIA

Densytometria jest rodzajem badania rentgenowskiego, które służy do oceny gęstości mineralnej kości. Jest jednym z podstawowych badań wykorzystywanych w diagnostyce osteoporozy.

-Dowiedz się więcej